Wellcome aboard

SkinCoach Monika
SkinCoach Monika
Vítejte na mých stránkách.

Jmenuji se Monika a péčí o pleť, zdravý životní styl a vizážistiku se zajímám mnoho let. Neustále se školím revoluční metody a nové techniky v moderním oboru kosmetologie, které využívám při vašich kosmetických ošetřeních a v poradenství klientům a ostatním kosmetickým salonům.

Všechny produkty, které doporučuji a se kterými pracuji, jsem nejdříve vyzkoušela na sobě. Znám celosvětové trendy v kosmetologii, i takové, které na Českém či evropském trhu zatím ještě nenajdete.

Ráda líčím, hlavně svatby, protože je krásné vnímat tu speciální atmosféru novomanželů před obřadem a vidím výsledný vzhled nevěsty.

Veliká a mezi klienty (ano, i pánové chodí na řasy) žádaná novinka je také Italská metoda InLei®  Lash Filler, kde pracuji s vašimi vlastními přirozenými řasami, které se díky speciálně vyvinutým sérům vyživí, zesílí a zaoblí.

Jsem ale hlavně maminkou talentované a nadané dcery. Proto nepracuji každý den, dětství má totiž jen jedno.

Miluji zvířata, hlavně psy, cestování, skvělé jídlo, bytový design a hudbu.

Srdcem jsem ale stále letuška. Žila jsem a studovala na více místech světa. Létala 16 krásných let, u Emirates, na VVIP soukromých a korporátních jetech královských rodin středního východu a Anglie, pro hlavy států a světové hvězdy. Letectví nebyla pro mě práce, ale životní styl. Více o mě na www.viptraining.eu

Špičkový zákaznický servis, absolutní diskrétnost, jedinečný osobní přístup a zkušenosti ze světa kosmetologie je to, co vám mohu nabídnout, a samozřejmě viditelné výsledky.

Na své pleti jsem měla možnost vyzkoušet mnoho světových značek renomovaných jmen, až jsem konečně zakotvila u úžasné přírodní lékařské švýcarsko-polské kosmeceutiky Larens. Více o ní v sekci "Proč zrovna Larens".

Naučím vás jak se starat o pleť a vlastní imunitu v běžném životě i na cestách. Ať v letadle, kde je stále klimatizace, v teplých či studených krajinách, jak působí časový posun na pleť a tělo, co potřebujete před či po opálení a mnoho dalších vyzkoušených postupů a triků.

Starám se také o pleť klientkám/klientům po chirurgických zákrocích. Moje produkty jim fungují skvěle.

Zavolejte a objednejte se na některé z nabízených  služeb. Budu se na vás moc těšit.

SkinCoach Monika®