en-Protože ''Prevence stojí míň než Léčba''!

22/03/2022

27.6.2021 , to je Světový den Mikrobiomu!

To jste možná nevěděli, ale to, že ve střevech je tzv. druhý mozek, to jste již možná slyšeli.  Ano, střevní mikroflóra ovlivňuje z 80% vaši imunitu, zdraví, spánek, nálady, pohodu, nemoci. Neznám 100% zdravého člověka.

Můžete se o sebe starat sebe lépe a brát desítky vitamínů, ale pokud nemáte zdravý mikrobiom, neboli jak říká RNDr Petr Ryšávka, který vyrábí zázračné syrupy na míru, nemáte li zdravou mikrobiotu, pak je vše zbytečné a nikdy nad vašimi problémy nevyhrajete. Střeva musí být v tzv. harmonii. https://vimeo.com/showcase/7219523

Tato na míru vyráběná probiotika dokáží až zázraky. Přidala jsem si tudíž do portfolia úžasný bezkonkurenční produkt, který mi v nabídce chyběl. Osobně mám vyzkoušeno i s mou dcerkou.

Přestaňte se vymlouvat na genetiku a čtěte. Vezměte ZODPOVĚDNĚ zdraví do svých rukou. Nafouklá břicha, nemoci, ekzémy, lupénky, psychika, nálada, autoimunitní onemocnění, tloušťka či hubenost, zuby a jejich záněty, vleklé zdravotní potíže, poruchy spánku, chutě na nezdravé potraviny a úspěšnost léčby, to vše SOUVISÍ S NAŠÍM PROSTŘEDÍM VE STŘEVĚ (mikrobiomem).  Tyto věci budou mít smysl až pokud vaše střevní prostředí bude v harmonii.

TEST STŘEVNÍHO MIKROBIOMU vám také ukáže hodnotu a množství bakterií, které v sobě máte, výsledek z laboratoře vás pak navede na to, co je nejlepší užívat.

POZOR: běžná kolonoskopie vám takový rozbor neudělá. Pouze pan doktor Ryšávka ve své laboratoři. Je důležité náš život udržovat v harmonii v mnoha oblastech (v oblasti zdraví, duševní pohody, financí),  a proto za mě jednoznačně skvělé HARMONELO.

Jsem tu pro vás. Cítím v sobě poslání obohatit vás a pomoct lidem. Aby nemuseli procházet těžkými dny. Na to je život krátký. Máme děti a jsme zodpovědní za naše vlastní zdaví i za jejich. A kdo by nechtěl vidět děti našich dětí? Užívat si plnohodnotného zdravého života a nebýt dětem jednou na obtíž? A ti z vás, kteří máte pocit, že nic nepotřebujete, že vám nic není, ... jak to víte? Nemoci nevznikají ze dne na den a proto není nad prevenci.

PS: osobně vyzkoušeno na sobě i dalších spokojených klientech.

Více info o produktech, cenách a co potřebujete řešit, u mě.

Jsem tu pro vás. Vaše, stále vzdělávající se,

SkinCoach Monika