Novinka v salónu - přístroj Omega monochromatický tunel

08.01.2022
Vážené klientky a klienti,

přeji všem v tomto krásném "dvojkovem" roce hlavně zdraví, lásku a pohodu.
Letos se připravte na nálož novinek, které si po vyzkoušení  zamilujete.
Začínáme. 🤩 

Na co se můžete těšit?

Již brzy Omega monochromatický tunel 🤩 pro lepší zapracování a vstřebávání kosmetických masek, sér, produktů, pomáhá hojení kůže, při akné, léčí jizvy, tkáně, Antiaging, protizánětlivý, zklidňující.

https://youtu.be/NtnC3DoYS7I

➡️Omega monochromatický tunel nabízí:

  • ✅zvýšení účinků klasického kosmetického ošetření
  • ✅rychlejší regeneraci po jehličkové mezoterapii v
  • ✅Výborná kombinace s BB Glow (již také brzy v nabídce)

🔴ČERVENÉ SVĚTLO 630 - 635 nm

zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na "unavený" obličej.

🔵MODRÉ SVĚTLO 400 - 470 nm

působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce - ideální pro ošetření akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti "zapálené" pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.

🟢ZELENÉ SVĚLO 525 - 548 nm

dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, "stařecké skvrny", redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů - pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Též má hojivé účinky.

🟡ŽLUTÉ SVĚTLO 560 - 590 nm

zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá "buněčnému dýchání", podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání. Často se využívá při depigmentačních ošetřeních.

🟣FIALOVÉ SVĚTLO 410 nm

pomáhá při ošetření rosacei nebo akné, dokáže také zjemnit jizvy a zarudnutí po akné

Klinickými testy prokázaná účinnost.

Monochromatická světelná terapie se využívá nejen v kosmetice, ale dokonce i v dermatologii a chirurgii coby podpora hojení tkání. Řadou testů byla prokázána účinnost této fyzikální terapie.

Monochromatická světelná terapie se také nazývá:

  • PDT - photodynamic therapy
  • fotodynamická terapie
  • LED světlo

Monochromatické světelné přístroje využívají speciální čipové technologie, čistota LED paprsků je více než 99% u červeného, modrého i zeleného světla (prověřeno asociací NAALT a s certifikací FDA). Omega světelný tunel poskytuje čisté světlo u základních barev. U dalších odstínů dochází k RGB kombinaci.

Použití v kosmetice:

Osvěcování krémových, gelových masek, sér a produktů pro lepší zapracování aktivních látek do pokožky. Pro větší účinky.

Vysoká účinnost je dosažena i bez aplikace přípravků.

Výrazné zvýšení úrovně a kvality kosmetického ošetření.

Kontraindikace:

  • těhotenství
  • epilepsie

Četnost využití:

Při pravidelném kosmetickém ošetření 1x do měsíce.

Lze docházet 2 -3x do týdne na samostatné ošetření.

Doporučeno je 20 - 30 minut osvitu.

SCM 🌹🤩💗