Proč zrovna Larens

Synergie vědy a přírody

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. Představuje regeneraci, výživu a péči v jednom. Nabízí moderní přípravky, které se staly revolučním spojením vědeckých úspěchů a geniality přírody, na základě použitých složek, výrobní technologie nebo spektra účinků. Jejich receptury jsou vytvářeny v laboratořích WellU pod dohledem vědců z vědecké rady WellU a vědeckých partnerů.

V našich produktech najdete složky, které byste těžko hledali u konkurence.

Účinek přípravků se zaměřuje na udržení nebo obnovení normálních funkcí kůže, ale zároveň reaguje na její specifické potřeby. Proto nabídka Larens tak efektivně reaguje na výzvy, které představuje péče o stárnoucí pleť, o pleť alergickou či problematickou, např. pokožku s atopickou dermatitidou, akné, psoriázou nebo poškozenou nepříznivými vnějšími faktory. Je velice účinná při vyhlazování jizev různého původu. Oceňují ji dermatologové i fyzioterapeuti jako podporu terapie.

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

Představují také zhmotnění více jak deseti let výzkumu prof. Frydrychowského, společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology.

Klíčová složka v podobě - zdroj přírodních peptidů nazývána též "budoucností kosmetologie" představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled.


Přípravky, které reagují na potřeby kůže

Vlajkovou aktivní složkou Larens Professional je Biopeptide Complex - jediný na světě komplex bioaktivních oligo- a polypeptidů rybího kolagenu, vyvinutý vědci WellU pod vedením prof. Andrzeje Frydrychowského. Obsahuje stovky biologicky aktivních, přírodních peptidů rybího kolagenu získávaných z vybraných druhů sladkovodních ryb. Parametrem zodpovědným za terapeutické účinky peptidů je samotný proces jejich získávání. Metoda vyvinutá prof. Frydrychowským, která byla poté patentovaná jako unikátní metoda tzv. extrakce za studena, umožňuje získat materiál s jeho biologickou aktivitou a dostupností. Peptidy rybího kolagenu mají intenzivní účinky proti stárnutí. Díky energetizujícím vlastnostem stimulují kožní buňky k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou užitečné v boji s pigmentovými skvrnami - rozjasňují a vyrovnávají barevný tón pleti. Efektem jejich používání v kosmetice je pružná kůže, vyplnění rýh a nerovností, zmírnění podráždění.

BioPeptide Complex a Bio Placenta

Najít látky, které by se rovnaly Biopeptide Complex není lehké. Během výzkumu a vyvíjení nových výrobků Laboratoř WellU zaujala látka s názvem BIO-Placenta. Rostlinná placenta je zdrojem vysoce koncentrovaných biostymulinů, čili biologicky aktivních molekul, které pronikají hluboko do kůže. Mezi nimi najdeme neobvykle vzácné složky, mj. růstové faktory, l-glutamin, vitamín B9, oligopeptidy, polypeptidy, kyselinu hyaluronovou, které díky synergickému působení, stimulují syntézu kolagenu, obnovu buněk pokožky a fibroblastů. Procedury s využitím preparátů z BIO-Placenta přinášejí neobyčejně ohromující efekty, často srovnatelné s náročnějšími zásahy a nákladnějším kosmetickým ošetřením i se zákroky plastické medicíny.

Synergie aktivních složek

Geny tvoří pouze 30% z Vás, zbytek máte ve svých rukou. Učiňte první kroky směrem k lepší kvalitě života. Od cíle Vás dělí pouhých 6 týdnů, což potvrzují vědecké klinické studie.

Základními složkami kosmeceutických přípravku Larens jsou Biopeptide Complex - koktejl přírodních peptidů rybího kolagenu, získaných patentovanou metodou a absolutní novinka - Liposomal Collagen Complex - čili na světě unikátní peptidy rybího kolagenu uzavřené v liposomech. Jejich účinky doplňují další pečlivě vybrané aktivní složky: BIO-Placenta, Phytodermina Lifting™, SYN®-AKE, Hydromanil™, koloidní stříbro, Lipout™, liposomální kyselina hyaluronová, GLA Complex, oleje, rostlinné extrakty a další. Složení receptur jednotlivých produktů obsahuje ingredience nejvyšší kvality, jejich koncentrace jsou vysoké (ale také optimální) a složky jsou spojené tak, aby svůj účinek synergicky vzájemně podporovaly.

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.


Četná světová ocenění

Inovační receptury, bezpečné působení, měřitelné účinky

Kosmeceutické přípravky Larens, to je účinný, ale současně neinvazivní a bezpečný způsob, jak vypadat mladě a zdravě. Výsledky jejich použití, které na sobě pocítí uživatelé, jsou také vědecky potvrzeny výzkumem. Inovativní receptury, jedinečné, exkluzivní složky a rychle patrné, často velkolepé účinky zvyšují popularitu značky. Produkty Larens získávají ocenění odborné i spotřebitelské poroty v Polsku a Evropě.

Preparáty vytvořené společností WellU jsou ceněné nejen mezi profesionály a konzumenty, ale obdržely také mnoho ocenění v kategorii inovace, exkluzivita a získávají vysoká hodnocení za nabídku neopakovatelného sortimentu se širokou škálou účinků.

Mezi ceny, které jsme obdrželi, patří jedna z nejvýznamnějších - stříbrná medaile na 55 Mezinárodním veletrhu inovací, výzkumu a nových technologii BRUSSELS EUREKA 2006. Je to cena, kterou získávají pouze průlomové vědecké objevy ve světovém měřítku!

Vlajkový Biopeptide Complex získal mnoho ocenění, mj. Qltowy Koncept 2016 (Trendy Concept) magazínu z oboru kosmetiky. Porota této soutěže ocenila také proceduru Tajemství věčné krásy Larens Professional, která získala titul Qltowy Kosmetyk 2017 (Kosmetické trendy) v kategorii procedur kosmetických salónů.

BIOPEPTIDE COMPLEX

Je formule budoucnosti, nejúčinnější spojenec ve zpomalování procesu stárnutí.

Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty. Je to výsledek více než desetileté spolupráce s prof. Andrzejem Frydrychowským, a také zdroj pýchy, protože jako jediní na světě vlastníme patent k získávání biologicky aktivního kolagenu a rybích peptidů.

Pro nás všechny blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX znamenají:

  • nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších,
  • zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí,
  • hloubkovou regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná ,
  • zpomalují sekreci interleukinů, enzymů, které způsobují zdlouhavé akutní zánět.

Peptidy se používají také při terapii dermatologických chorob, kde jsou využívané takové jejich vlastnosti, jako je stimulace syntézy kožních bílkovin.

Peptidy dělíme na tři "pracovní skupiny":

Signální peptidy - signální peptidy, které vysílají signál o poškození a úbytku kolagenu, čímž stimulují aktivitu fibroblastů k tvorbě pojivové tkáně kůže - kolagenu a elastinu. Kolagen představuje 30% z celkové hmotnosti bílkovin v lidském organismu. Znamená to, že osoba vážící 75 kg má 15 kg bílkovin, z čehož až 7,5 kg tvoří právě kolagen, látka, která je odpovědná za vzhled nedotčený časem a která se podílí na životních funkcích všech orgánů a tkání. Chrání imunitní systém, zabraňuje pronikání a šíření bakterií. Po 21. roce života postupně ztrácí schopnost obnovy, proto je třeba neustále doplňovat jeho nedostatek.

Uvolňující peptidy - uvolňují svaly zodpovědné za vznik mimických vrásek (botoxové efekty).

Transportní peptidy - přenášejí aktivní látky do hlubokých vrstev kůže, díky čemuž se jejich obnova a regenerace odehrává v samotném zdroji obtíží.

Liposomal Collagen Complex

Nová klíčová složka v Larens a Larens Professional

Co je Liposomal Collagen Complex?

Inovativní, první na světě kombinace přírodních peptidů a aminokyselin rybího kolagenu uzavřených v liposomálním nosiči, který je přenáší do hlubších vrstev kůže. Díky tomu působí intenzivněji a déle.

Okamžitě redukuje vrásky a znatelně zahušťuje strukturu pokožky, iniciuje dlouhodobé regenerační procesy.

Proč jsou liposomy tak skvělým nosičem?

Díky lipidové dvojvrstvě je liposomové pouzdro identické s lipidovou dvojvrstvou kůže, tím je posílen transdermální transport složek uzavřených v liposomech a proces uvolňování látky je prodloužen - přípravek s liposomálním kolagenem funguje silněji a déle.

To zaručuje, že se dostanou do hlubších vrstev kůže, kde dochází k procesům působení kolagenových proteinů.

Liposomy s LCC překonávají kožní bariéru, přenášejí aktivní složky, které jsou v nich uzavřené, hlouběji do kůže.

Účinky přípravků s Liposomal Collagen Complex na kůži

  • Zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou - kolagenem, stimulace procesů regenerace (viditelné také na ultrazvuku).
  • Výrazné vyhlazení, zmenšení vrásek (viditelné také na ultrazvuku).
  • Efekt liftingu.
  • Ultrahydratační účinek.

Nature & Science

Postarali jsme se, aby přípravky s Liposomal Collagen Complex byly co nejblíže k přírodě a něžně pečovaly i o ty nejcitlivější typy pokožky.

Důležité je zmínit, že během procesu výroby Liposomal Collagen Complex se nepoužívají žádná dráždivá nebo toxická rozpouštědla, emulgátory, kondicionéry a konzervační látky. Proto je přípravek bezpečný pro alergickou, citlivou pokožku, která vyžaduje zvláštní ošetření.


BioRenew Concept

Koncepce série procedur založených na třech inovačních, biologicky aktivních skupinách složek. Biopeptide Complex, BIO-Placenta a Phytodermina Lifting® jsou unikátními komplexy, které obsahují několik až několik desítek aktivních složek.

Co stojí za mimořádnými účinky a efekty, které lze pocítit ihned po ošetření preparáty Larens Professional? Jsou to určitě, na trhu výjimečné, kompozice receptur připravovaných v laboratořích WellU. Složení formulí jednotlivých výrobků na Vás udělá dojem.

Mezi různorodými použitými aktivními složkami důležité místo zaujímají složky s výjimečnými vlastnostmi v oblasti péče o pleť, se zvláštním důrazem na účinky anti-aging.

Jsme pyšní na to, že mnoho z nich má unikátní charakter. Je to náš vlajkový Biopeptide Complex s koktejlem peptidů rybího kolagenu nebo BIO-Placenta - biologicky aktivní rostlinná placenta naplněná po okraj blahodárnými aktivními složkami. Snažíme se, aby ingredience používané v Larens Professional měly nejvyšší kvalitu, jejich koncentrace byly vysoké (ale také optimální) a propojení složek synergické, aby se vzájemně podporovaly, a naopak nevylučovaly své účinky.

Důležité je také to, že preparáty vydrží dlouho, protože aplikovat stačí malé množství, a umožňují značnou flexibilitu při komponování vlastních autorských procedur, také s použitím přístrojů.

Procedury, které fungují

Jedna z hodnot, velice ceněná našimi klienty, je nabídka takových řešení, která jsou nejlepší kombinací darů přírody a úspěchů vědy. Inovační vlastnosti našich preparátů jsou vskutku výsledkem tohoto propojení a jsme na to pyšní.

Proto v Larens Professional najdete složky, jejichž zdrojem je moře, řeky, země bohatá na faunu a flóru, a z nichž pomocí specializovaných procedur bylo extrahováno to, co je nejcennější pro pleť. Věříme, že takto se právě rodí krása, kterou podporují nebo proměňují procedury Larens Professional.

Mnohé výzkumy, vědecké studie zkoumající a prokazující účinnost peptidů rybího kolagenu a také ocenění mj. v oboru kosmetiky, kosmetologie, dermatologie, která následovala, je staví do skupiny nejvíce žádaných aktivních složek. Díky námi patentované metodě jejich získávání, která je unikátní ve světovém měřítku a činí preparáty Larens jedinečné, nabízíme kvalitu i hodnotu, a také možnosti, které lze nazvat jako Nová éra kolagenu.

Hlavní a účinné látky v kosmeceutice