Wellcome aboard

SkinCoach Monika
SkinCoach Monika
Vítejte v salónu
Vítejte v salónu
Vítejte na mých stránkách 🤩 

Jmenuji se Monika a péčí o pleť, zdravý životní styl a vizážistiku se zajímám mnoho let. Neustále se školím revoluční metody a nové techniky v moderním oboru kosmetologie, které využívám při vašich kosmetických ošetřeních a v poradenství klientům a ostatním partnerským kosmetickým salonům.

Ráda líčím, hlavně svatby, protože je krásné vnímat tu speciální atmosféru novomanželů před obřadem a vidím výsledný vzhled nevěsty. 💄

Veliká a mezi klienty (ano, i pánové chodí na řasy) žádaná novinka je také Italská metoda InLei®  Lash Filler, kde pracuji s vašimi vlastními přirozenými řasami, které se díky speciálně vyvinutým sérům vyživí, zesílí a zaoblí.

Jsem ale hlavně maminkou talentované a nadané dcery. Proto nepracuji každý den, dětství má totiž jen jedno. (Jo, a v týdnu vyučuji na střední škole).

Miluji zvířata, hlavně psy, cestování, skvělé jídlo, bytový design a hudbu. Jsem akreditovanou instruktorkou báječného zdravého sportu Nordic Walking s nejvyšší kvalifikací a certifikovaný distributor českých přírodních probiotických sirupů Harmonelo s ID 117558. Video zde .

Srdcem jsem ale stále letuška.✈️   Žila jsem a studovala na více místech světa. Létala 16 krásných let, u Emirates, na VVIP soukromých a korporátních jetech královských rodin středního východu a Anglie, pro hlavy států a světové hvězdy. Letectví nebyla pro mě práce, ale životní styl. Více o mě na www.viptraining.eu

Špičkový zákaznický servis, absolutní diskrétnost, jedinečný osobní přístup a zkušenosti ze světa kosmetologie je to, co vám mohu nabídnout. A samozřejmě viditelné výsledky.
Starám se o pleť klientkám/klientům po chirurgických zákrocích, VIP klientkám/klientům známých z televizních obrazovek a z politiky, významným českým a zahraničním podnikatelkám/podnikatelům. Moje produkty milují a fungují jim skvěle.

Na své pleti jsem měla možnost vyzkoušet mnoho světových značek renomovaných jmen, až jsem konečně zakotvila u úžasné přírodní lékařské švýcarsko-polské kosmeceutiky Larens. Více o ní v sekci "Larens" a na mém eshopu.

Všechny produkty, které doporučuji a se kterými pracuji, jsem nejdříve vyzkoušela na sobě. Sleduji celosvětové trendy v kosmetologii, i takové, které na českém či evropském trhu zatím ještě nenajdete.

Naučím vás jak se starat o pleť a vlastní imunitu v běžném životě i na cestách. Ať v letadle, kde je stále klimatizace, v teplých či studených krajinách, jak působí časový posun na pleť a tělo, co nutně potřebujete před či po opálení a mnoho dalších vyzkoušených fungujících postupů a triků.

Zavolejte a objednejte se na některé z nabízených služeb i VY. Budu se na vás těšit.

SkinCoach Monika® 🌹